Branding zewnętrzny

Buduj świadomość marki z tymi produktami:

  • Litery wielkoformatowe
  • Pylony zewnętrzne
  • Flagi reklamowe

Oznakowanie wewnętrzne

Kieruj klientów prosto do celu przy użyciu:

  • Systemów identyfikacji kierunkowej
  • Systemów identyfikacji kierunkowej

Oznakowanie na posadzkach

Uzupełnij oznakowanie Swojego przedsiębiorstwa:

  • Wykrojniki i malowanie posadzek przemysłowych
zew

Branding zewnętrzny

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad oznakowaniem zewnętrznym swojej firmy to znaczy, że patrzysz we właściwym kierunku. Tego typu reklama uważana jest za jedną z najskuteczniejszych. Bez względu na to ile innych kanałów reklamowych jest wykorzystywanych, reklama zewnętrzna zajmuje ważne miejsce w obszarze marketingu. Pozwalają dotrzeć do większej liczby odbiorców i pozostawić trwałe pozytywne wrażenie na potencjalnym lub obecnym Kliencie. Ludzie są przekonani, że jeśli firmie zależy na wyglądzie swojej marki, to bardziej zależy jej także na jakości oferowanych usług lub produktów. Utrwalenie w świadomości odbiorców logo i nazwy marki możemy osiągnąć poprzez zastosowanie takich rozwiązań jak: montaż dużych liter 3D (podświetlanych lub niepodświetlanych), logotypów w formie kasetonów, pylonów zewnętrznych z elementami lokalizacyjnymi, masztów flagowych (naturalnie przyciągają wzrok) i innych.

zew
kier

Oznakowanie kierunkowe i informacyjne

W życiu prywatnym lubimy być zaskakiwani, odkrywać nowe miejsca i poznawać ich detale (kawiarnie, restauracje, sklepy). W kontaktach biznesowych (zwłaszcza w miejscach o złożonej strukturze) wolimy porządek i jasne wskazówki dotarcia do celu. Odpowiedzialny przedsiębiorca nie pozostawia niczego przypadkowi. Planuje komunikację wizualną i elementy informacyjne tak, aby efektywnie pokierować klienta i zaspokajać jego potrzeby. Tak jak nie wyobrażamy sobie parkingu bez określonych stref i kierunków ruchu, tak samo nie lubimy gubić się w miejscach, w których staramy się załatwić konkretne sprawy. Zadbaj o odpowiednią komunikację informacyjną i kierunkową inwestując w odpowiedni pakiet identyfikacji wizualnej. Klienci na pewno docenią starania i szanowanie ich czasu. Posiadamy technologiczne możliwości wyprodukowania wszelkiego rodzaju oznaczeń, które pomogą Twoim pracownikom, gościom, czy klientom odnaleźć się w Twojej przestrzeni biznesowej. Pylony wewnętrzne, tablice informacyjne z tworzyw sztucznych, semafory, znaki kierunkowe, tablice sufitowe to tylko jedne z przykładowych elementów wspomnianej identyfikacji.

kier
pos

Oznakowanie na posadzkach

Nowością w ofercie BrandCoast jest oznakowanie na posadzkach przemysłowych: magazynów, hal produkcyjnych czy galerii handlowych. Do tego celu wykorzystujemy różnego rodzaju technologie. W przypadku miejsc handlowych możemy przygotować wielkoformatowe naklejki, które uzupełnią twój przekaz marketingowy. Dla magazynów i hal przemysłowych, oznakowanie musi być odporne na uszkodzenia mechaniczne i wycieranie. Do takich zadań stosujemy wykrojniki, które służą jako szablon do nałożenia farby. Jasne oznaczenie stref w przedsiębiorstwie, linie pomocnicze, informacje tekstowe i ikonografia pomogą Twoim pracownikom lepiej poruszać się po zakładzie, co bezpośrednio przełoży się na wzrost produktywności.

pos
testimonials

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Już żaden klient nie przejdzie obok Twojego biznesu obojętnie. Wystarczy kilka minut rozmowy, żeby zmienić swoje otoczenie biznesowe. Motywuje nas perspektywa podejmowania kolejnych wyzwań na rzecz naszych wspólnych sukcesów.

500-Mateusz

Mateusz Kwiecień

Właściciel BrandCoast

testimonials
Services

Jesteśmy producentem

Posiadamy własny park maszynowy i proces technologiczny produkcji reklam. Korzystamy z lokalnych dostawców.

Szybka wysyłka

Produkty możemy dostarczyć do dowolnego miejsca w Polsce, za pośrednictwem firm kurierskich lub dedykowanego transportu.

Doradzimy w wyborze

Zbadamy potrzeby oraz preferencję z zakresu reklamy i brandingu. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Doradztwo brandingowe

Pomożemy ci przygotować kompleksową strategię wizerunkową marki opartą na sprawdzonych rozwiązaniach.

Wsparcie techniczne

Posiadamy własne ekipy montażowe oraz serwisowe. Działamy na terenie całej Polski. Możesz liczyć na naszą pomoc!

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Skorzystaj z formularza kontaktowego, telefonu lub czata.

Services

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section