Komunikacja in-store marketu Grosik

Dla naszego partnera z branży sprzedaży detalicznej wykonaliśmy kompletną wymianę elementów brandingowych. Budynek marketu przechodząc remont otrzymał zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne oznakowania. Nad wejściem górują litery przestrzenne uzupełnione o kaseton reklamowy. Wnętrze sklepu ozdabiają podświetlane litery na konstrukcjach wykonanych z siatki stalowej. Właściciel postawił także na okrągłe kasetony w ramie aluminiowej z przewodnim motywem swojego logotypu.

  • Klient

    Grosik Market

  • Lokalizacja

    Białobrzegi

  • Typ projektu

    Komunikacja in-store

Efekt brandingowy

Nasz klient przy okazji remontu miejsca swojej działalności zadbał o nowe elementy wizerunkowe. Celem brandingowym było stworzenie przestrzeni przyjaznej dla klienta, z nowoczesną formą prezentacji produktów. Ozdobienie sali sprzedaży świecącymi literami podkreśla industrialny charakter wnętrza. Duże i widoczne litery pomagają szybko zorientować się w rozmieszczeniu wszystkich produktów w sklepie.

Komentarz do projektu

Odrobina kreatywności i poprawnie dobrane elementy wystroju pozwalają na tworzenie przestrzeni handlowych, które faktycznie wspomagają sprzedaż. Według badań firmy In-Store Media 78% klientów podejmuje decyzję o zakupie konkretnego produktu dopiero w punkcie sprzedaży. Głównym źródłem informacji o produktach dostępnych w danym sklepie jest ekspozycja na półce sklepowej (69%). Badania pokazały też, że reklama w punktach sprzedaży powoduje wzrost sprzedaży reklamowanych produktów średnio o 19% w porównaniu ze sklepami, w których reklamy nie były obecne.

<b>Konrad Pękała</b>
Konrad Pękała

Doradca ds. Identyfikacji i Wizerunku

Podświetlane litery 3D

Litery ze świecącym licem to podstawowe narzędzie do tworzenia nowoczesnych instalacji reklamowych czy elementów wystroju. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że skutecznie przykuwają uwagę klientów. Hitem aranżacji wnętrz jest komponowanie świecących liter na konstrukcjach stalowych czy zielonych ścianach (wykonanych z prawdziwych lub sztucznych roślin).

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section