Oznakowanie sieci piekarni Rustykalna

Od wielu lat obsługujemy sieć piekarni Rustykalna. Produkujemy dla naszego partnera wewnętrzne oraz zewnętrzne systemy reklamowe: kasetony z dibondu, litery 3D, semafory reklamowe, oklejenia witryn oraz materiały POS. Wszystkie elementy brandingu utrzymane są w spójnym stylu graficznym, zgodnym z księgą znaku klienta.

  • Klient

    Piekarnia Rustykalna

  • Lokalizacja

    Cała Polska

  • Typ projektu

    Oznakowanie sieci sprzedaży

Efekt brandingowy

Piekarnia Rustykalna oferuje wysokiej jakości naturalne pieczywo, dlatego właściciele firmy zadbali o jego prezentację oraz komfort klientów w swoich sklepach. Branding jest tym co wyróżnia sklepy „Rustykalna” na tle konkurencji. Lokale naszego partnera działają w tłumnie odwiedzanych punktach handlowych. Utrzymanie spójnego wizerunku marki z łatwo widocznymi wyróżnikami w postaci logotypów czy elementów graficznych pomaga powracającym klientom na szybką identyfikację swojego ulubionego miejsca zakupu pieczywa.

0

Oznakowanych sklepów sieci Rustykalna w całej Polsce

Komentarz do projektu

Przykład piekarni pokazuje jak różne elementy wizerunku marki, prezentacji produktu oraz wystroju wnętrz owocują powstaniem miejsca przyjaznego dla klienta. Badania marketingowe dowodzą, że 59% osób woli robić zakupy marek, które dobrze znają. Dlatego w parze z wyjątkowym produktem i obsługą klienta idzie spójnie oznakowana sieć sprzedaży.

Mateusz Kwiecień

Właściciel Brandcoast

Spójny wizerunek

Jeżeli nie jesteś pewny czy twój biznes ma spójną strategię wizerunkową, to nie wahaj się i skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Pomożemy dobrać elementy brandingowe spójne ze stylem graficznym twojej marki.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section