Podświetlane litery 3D z logotypem

Dla naszego partnera z branży kominkowej przygotowaliśmy podświetlane litery z logotypem. Dla dodatkowej estetyki, krawędzie liter zostały wykończone zaokrąglonym profilem aluminiowym. Cała konstrukcja opiera się na aluminiowej szynie montażowej malowanej proszkowo.

  • Klient

    Kominki Hitze

  • Lokalizacja

    Radom

  • Typ projektu

    Litery podświetlane

Efekt brandingowy

Dla swojego salonu wystawowego firma Hitze przygotowała elementy wystroju w postaci podświetlanych liter i kasetonów reklamowych. Firma prowadzi nie tylko salon wystawowy, ale także centrum szkoleniowe i laboratorium, które utrzymane jest w spójnej estetyce wizerunkowej. Klienci marki przebywają w nowocześnie urządzonych przestrzeniach. Firma zadbała, żeby elementy brandingowe były dobrze widoczne, podkreślając prestiż marki.

<b>Konrad Pękała</b>

Komentarz do projektu

Nowoczesne litery podświetlane to nie tylko element wystroju przykuwający uwagę, ale także podkreślający prestiż marki. Eksponowane w centralnym punkcie firmy, estetyczne litery podświetlane są wyrazem dbałości o markę i potwierdzeniem jej wysokiej jakości. Forma ekspozycji logotypu firmowego pomaga zrobić dobre pierwsze wrażenie na klientach.

Konrad Pękała

Doradca ds. Identyfikacji i Wizerunku

Giętarka do liter

Przy tworzeniu naszych liter blokowych używamy giętarki wiodącego producenta Automatic Letter Bender. Ta maszyna pozwala na estetyczne wykończenia konstrukcji. Z ogromnej palety dostępnych materiałów na uwagę zasługują wykończenia: ze stali nierdzewnej, taśmy aluminiowej, profilu aluminiowego. Ostatnie rozwiązanie pozwala na zaokrąglenie krawędzi liter. Osiągamy przez to ciekawy efekt głębi i brak ostrych krawędzi.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section