Oznakowanie wystawy

W kooperacji z firmą VDS (projekt wystawy, projekty plastyczne) mieliśmy przyjemność wykonać elementy informacyjne, ekspozycję zdjęć i oznakowanie dla Radomskiej Wystawy Rolniczej.

Na potrzebę klienta powstały m.in.:
✅ Tabliczki informacyjne z PCV
✅ Duże tablice informacyjne
✅ Druki UV grafik i zdjęć na dibondzie
✅ Druk na drewnie i sklejce

  • Klient

    Muzeum Wsi Radomskiej

  • Lokalizacja

    Radom

  • Typ projektu

    Oznakowanie

Efekt brandingowy

Wystawy muzealne zaspokajają nasze potrzeby artystyczne, edukacyjne i kultywacji dziedzictwa. Celem Radomskiej Wystawy Rolniczej jest pokazanie narzędzi oraz maszyn, które były częścią codziennego życia mieszkańców wsi na przestrzeni lat. Ważnym aspektem wystawy jest odpowiednie oznakowanie i ekspozycja materiałów edukacyjnych. Wszystko to sprawia, że oprócz walorów artystycznych, wynosimy także sporą dawkę wiedzy.

Komentarz do projektu

Wystawa w Muzeum Wsi Radomskiej jest efektem pracy wielu firm i instytucji. Spójna wizja i odpowiednie wykorzystanie mocy produkcyjnych, zaowocowało powstaniem czegoś wyjątkowego na mapie kulturowej regionu. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i partnerów biznesowych, którzy zmienią Waszą wizję w rzeczywistość. Jeżeli potrzebujecie solidnego podwykonawcy i chcecie rozbudować Swoją ofertę o ciekawe produkty – pomożemy Wam w tym!

<b>Ewa Latkowska</b>
Ewa Latkowska

Doradca ds. identyfikacji i wizerunku

Druk na każdej powierzchni

Drukujemy na ploterze wielkoformatowym. Możemy zadrukować bezpośrednio niemal wszelkie podłoża płaskie o powierzchni 350×250 cm. Druk w pełnej palecie kolorów, jest utwardzany za pomocą specjalnych lamp UV, dzięki czemu jest trwały i ma bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i wzornictwie.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section