Oznakowanie dla salonu iHome

Dla naszego klienta z branży inteligentnej automatyki dla domu przygotowaliśmy kompleksowe oznakowanie siedziby. Na potrzeby projektu powstały m.in.: logotyp firmy wykonany ze styroduru i lica z czarnej plexi, zewnętrzne kasetony reklamowe wykonane z dibond, oznakowanie lokalizacyjne, oklejenia na szybach wewnątrz biura.

  • Klient

    iHome

  • Lokalizacja

    Radom

  • Typ projektu

    Oznakowanie

Zobacz film z realizacji projektu

Wizytówką każdej firmy jest jej siedziba. Budynek firmy iHome otrzymał elementy, które wyróżniły go na tle krajobrazu. Zobacz jak się prezentuje:

Komentarz do projektu

Rolą oznakowania jest wywołanie na odbiorcy określonego wrażenia. Branding może być nośnikiem osobowości Twojej firmy, tzn. ma wzbudzać skojarzenia które przypiszą firmie konkretne cechy. Czy chcesz, aby Twoja firma wyglądała na zabawną i niezobowiązującą, czy formalną i profesjonalną? Czy chcesz odwołać się do tradycji i pokazać wieloletnią historię czy wzbudzić poczucie kontaktu z nowoczesną i dynamiczną firmą? Oznakowanie umożliwia kreowanie wizerunku na wielu płaszczyznach.

<b>Ewa Latkowska</b>
Ewa Latkowska

Doradca ds. identyfikacji i wizerunku

Efekt brandingowy

Dobrze widoczna siedziba firmy i profesjonalnie wykonane oznakowanie robi dobre wrażanie na odbiorcach i dodaje firmie prestiżu. Podobnie jak w innych dziedzinach, gdzie liczy się aspekt wizualny, estetyka i jakość użytych materiałów wpływa pozytywnie na odbiór. Dobrze wykonana reklama zewnętrzna, spełnia następujące cele:

✅ Absorbuje i zdobywa uwagę odbiorcy.
✅ Poprawia świadomość marki.
✅ Definiuje Twój biznes.
✅ Jest elementem nawigacyjnym.
✅ Dodaje prestiżu.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section