Neon Flex dla siłowni Olymp

Dla naszego partnera z branży fitness przygotowaliśmy napisy oraz elementy ozdobne wykonane z taśmy Neon Flex. Wzornik oraz prowadnice dla taśmy neonowej zostały wycięte na maszynie CNC. Wszystko zostało osadzone na dystansach, które odpowiednio licowały płaszczyznę konstrukcji z lustrem. Okablowanie w kolorze czarnym zlewa się z kolorem stali, dzięki czemu jest mało widoczne i estetyczne.

  • Klient

    Fitness club Olymp

  • Lokalizacja

    Radom

  • Typ projektu

    Litery neonowe

Efekt brandingowy

Celem naszego klienta było przygotowanie niesztampowej ozdoby w klubie fitness, ale także elementu wizerunkowego, który pomoże utożsamić się z marką. Powstało miejsce, gdzie użytkownicy klubu mogą tworzyć ciekawe zdjęcia na potrzeby mediów społecznościowych. Właściciele siłowni zintegrowali ten element wystroju ze swoją strategię brandingową. Powstał konkurs na Facebook oraz ruszyły przygotowania do sesji zdjęciowej.

Komentarz do projektu

Przykład siłowni Olymp pokazuje, jak można zintegrować elementy wystroju wnętrz ze swoją strategią wizerunkową. Pochwalić trzeba nowoczesne podejście do zagadnień brandingowych i przekształcenia prostego przedmiotu (lustro w klubie fitness) w narzędzie marketingowe i wizerunkowe. Maksymalizacja efektów to podstawowa zasada przy tworzeniu każdego projektu wizerunkowego.

<b>Konrad Pękała</b>
Konrad Pękała

Doradca ds. Identyfikacji i Wizerunku

Taśma Neon Flex

Projekt powstał z zastosowaniem Taśmy Neon Flex. Jest to wysokiej jakości taśma neonowa, która pozostawia dużą swobodę gięcia i wykonywania ciekawych napisów. Nowoczesne moduły led gwarantują efekt żarzącego się neona. Taśmy neonowe są trwalsze i łatwiejsze w montażu. Projekty tworzone w oparciu o tę technologię są szybsze do wykonania i atrakcyjniejsze cenowo.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section