Nowy wystrój Kompanii Piwowarskiej

Przy współpracy z architektem wnętrz Matyldą Sałajewską podjęliśmy się wykonania zmiany wystroju holu recepcji w siedzibie Kompani Piwowarskiej. Projekt zakładał oklejenie wielkogabarytowych paneli w holu windowym sumą ponad 2500 podkładek do piwa oraz instalację neonu. Dodatkowo, każda winda została ozdobiona naklejką z historycznym brandem piwa Tyskie.

  • Klient

    Kompania Piwowarska

  • Lokalizacja

    Warszawa

  • Typ projektu

    Branding

Efekt brandingowy

Celem naszego klienta była zmiana wystroju recepcji. W zamyśle architektonicznym miała powstać ciekawa oraz przytulna przestrzeń, która natychmiast będzie kojarzyła się z markami prowadzonymi przez Kompanię Piwowarską. Kolaż wielu tysięcy elementów stworzył niezapomniane wnętrze, którego charakter można porównać do nowoczesnej instalacji artystycznej. Dodatkowym wyzwaniem było zapewnienie jak najlepszej trwałości elementów oraz spełnienie wymogów bezpieczeństwa. Każda z 2500 podkładek została pokryta warstwą impregnatu przeciwpożarowego.

Komentarz do projektu

W Brandcoast nie unikamy niestandardowych zleceń. Z przyjemnością wykonujemy zindywidualizowane litery przestrzenne, kasetony reklamowe czy druki na powierzonym materiale. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas darzycie. Motywuje nas perspektywa podejmowania kolejnych wyzwań na rzecz naszych wspólnych sukcesów.

Mateusz Kwiecień

Właściciel Brandcoast

Wycinanie laserowe

Projekt powstał z zastosowaniem nowoczesnego plotera laserowego, który nadał krańcom każdego z 2500 elementów bardzo stylowe przebarwienia. Dodatkowo precyzja i powtarzalność cięcia pozwoliły na szybkie przygotowanie wszystkich elementów kompozycji.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section