Oznakowanie sieci sprzedaży Stokrotka

Od wielu lat obsługujemy sieć sklepów detalicznych i supermarketów Stokrotka. Produkujemy wewnętrzne oraz zewnętrzne systemy reklamowe, kasetony podświetlane, litery 3D oraz wszelkie inne elementy przewidziane w identyfikacji wizualnej marki. Nasi graficy przygotowują projekty w oparciu o szczegółowe plany pomieszczeń i tworzą „skrojone na miarę” rozwiązania brandingowe.

  • Klient

    Stokrotka

  • Lokalizacja

    Cała Polska

  • Typ projektu

    Oznakowanie sieci sprzedaży

Efekt brandingowy

Franczyzobiorcy naszego klienta korzystają z zasięgu marketingowego jaki generuje marka Stokrotka. Wszystkie sklepy należące do sieci używają spójnych elementów graficznych oraz takich samych oznaczeń wewnątrz sklepów. Badania marketingowe dowodzą, że 90% klientów zwraca uwagę na brand przy wyborze miejsca zakupów, a dodatkowe 59% woli robić zakupy marek, które dobrze znają. Dlatego spójna identyfikacja wizualna jest jednym z najważniejszych aspektów kontaktu z klientami.

00

Oznakowanych sklepów sieci Stokrotka w całej Polsce

Komentarz do projektu

Ciekawie wyglądająca sklepowa witryna to wizytówka brandu. Jeśli przyciągnie wzrok i zaciekawi potencjalnego klienta to z chęcią odwiedzi Twój punkt handlowy. Jest to element, o który każdy przedsiębiorca powinien zadbać. Decyzja o wejściu do danego sklepu zapada w ciągu zaledwie kilku sekund. Nie masz więc za wiele czasu, aby przekonać do siebie odbiorców. Niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, które na nim zrobisz.

Mateusz Kwiecień

Właściciel Brandcoast

Kasetony reklamowe

Kaseton reklamowy z dibondu wyróżnia się wysoką estetyką wykonania i zachwyca swoim eleganckim wyglądem. Jednostronna wersja takiego kasetonu jest montowana na płasko do elewacji. Charakterystyczny dla tego modelu kasetonów jest fakt, że elementem świecącym jest tylko wyfrezowana w dibondzie grafika. Plexi do podświetleń może być montowana pod warstwą dibondu lub na równo z licem bądź wystawać ponad lico, nadając atrakcyjnej trójwymiarowości.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section