Podświetlane litery i logotyp Kratki.pl

Montaż logotypu i liter na hali produkcyjnej Kratki.pl to nasza największa realizacja tego typu. Napis o łącznej długości ponad 6 metrów zasila kilkadziesiąt modułów LED. Napis jest widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Uzupełnieniem projektu było przygotowanie dwóch wielkoformatowych banerów reklamowych na prostopadłej fasadzie hali.

  • Klient

    Kratki.pl Marek Bal

  • Lokalizacja

    Wsola

  • Typ projektu

    Litery 3D

Efekt brandingowy

Hale produkcyjne, magazyny oraz salon wystawowy firmy Kratki.pl znajdują się w kilku różnych miejscach. Firma postawiła sobie za zadanie uporządkowanie komunikacji dotyczącej funkcji poszczególnych budynków. Hale produkcyjne przy ulicy Warszawskiej 120 są wyróżniającym się budynkiem na tle otaczającego go krajobrazu. Logotyp firmowy widoczny jest przez wiele kilometrów dla kierowców trasy szybkiego ruchu. Naturalnie skupia wzrok i płynnie przechodzi na dwa banery reklamowe, które informują, gdzie znajduje się faktyczna siedziba zarządu i salon wystawowy.

Komentarz do projektu

Firma Kratki.pl bardzo mądrze wykorzystała atuty swoich budynków, które znajdują się przy trasie szybkiego ruchu. Odpowiednio dobrano rodzaj oraz proporcje grafik, dla maksymalnego efektu brandingowego. Każda osoba przejeżdżająca obok, bez problemu może zapoznać się z treścią informacji na banerach.

<b>Konrad Pękała</b>
Konrad Pękała

Doradca ds. Identyfikacji i Wizerunku

Litery przestrzenne

Tworzone przez nas litery 3D są wykonywane na bazie aluminiowych taśm alurapid. W tym rodzaju liter jedynym elementem podświetlonym jest lico. Boki zrobione z taśmy pozostają niepodświetlone. Świecące litery znajdują zastosowanie na zewnątrz budynków, gdzie w efektywny i estetyczny sposób będą prezentować logotypy czy numeracje. Z powodzeniem mogą być też wykorzystywane wewnątrz budynków, gdzie będą ozdabiać ściany biur czy salonów sprzedaży.

  • Udostępnij wpis z portfolio:

Zaczynamy?

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować przewagi konkurencyjne w oparciu o wizerunek marki.

Adres:

Chorzowska 11
26-600
Radom

kontakt@brandcoast.pl

+48 780 115 405

Dane firmowe:

NIP: 9482314025
REGON: 140758317
Producent Reklamy Wizualnej

BRANDCOAST

© 2022 zaprojektował Marcin Machniewski.
contact-section